Altier Academy Hayat Güzeldir’de

Altier Academy Hayat Güzeldir’de
 
Özge Ulusoy’un sunumuyla Show TV’de yer alan ‘Hayat Güzeldir’ programına bu hafta Altier Academy konuk oldu.  
 
 

 
Modadan seyahate, hukuktan sağlığa merak edilen tüm konuların değerli konuklarla gerçekleştirildiği programda, International Altier Academy kreatif direktörü Sümeyye Selamet de yer aldı.
 
Akademide verilen güzellik eğitimlerinin detayları ile 2020 güzellik trendlerinin değinildiği programda, Sümeyye Selamet, dünyadaki son trendleri Altier Academy bünyesinde nasıl entegre ettiklerini ve akademi olarak teknoloji ile globalleşmeye verdikleri önemi açıkladı.
 
 

 
Makyaj bölüm öğrencileri tarafından gerçekleştirilen fantastik makyaj çalışmalarının da yer aldığı programda makyaj ve fantastik makyajın unsurlarına da değinildi.
 

 
 
 
 
 

 
 

 
Sümeyye Selamet, fantastik makyaj ile alakalı; “Yaratıcılık ve hayal gücü odaklı, uçsuz ve sonsuz, klasik makyajdan çok daha sanatsal bir makyaj yaklaşımına sahiptir. Her şeyden ilham alabilirsiniz. Göz kamaştıran maskeler, renkli kostümler, aksesuarlar fantastik makyajın olmazsa olmazları. Öğrencilerimize makyaj eğitimlerinde set makyajından gelin makyajına kadar her şeyi öğretiyoruz. Fantastik makyaj da daha çok sinema, tiyatro görsel sanatlar odaklı bir modül.” şeklinde konuştu.
 

BİZ SİZİ ARAYALIMLÜTFEN FORMU DOLDURUNUZ