Hakkımızda

Altier Academy

Altier Academy, Londra ve İstanbul'da bulunan eğitim merkezlerinde moda ve güzellik sektörlerine yönelik profesyoneller yetiştiren, Milli Eğitim Bakanlığı akreditasyonu olan özel eğitim akademisidir.

Altier; Fransızca ve Türkçe bir kelimedir. Fransızca’da “özgüveni yüksek”, Türkçe’de “altın değerinde insan” anlamlarını taşımaktadır.

Akademi mottomuz; moda ve güzellik sektörlerine özgüveni yüksek, altın değerinde profesyoneller yetiştirmektir.

Misyon

Yüksek teknolojik cihazlar ile donatılmış eğitim ortamımız, uzun yıllara dayanan sektör deneyimlerine sahip alanında uzman akademisyenlerimiz ve eğitmenlerimiz ve hem lokal hem de global sektör ihtiyaç analizleri sonucunda oluşturduğumuz eğitim müfredatımız ile moda ve güzellik sektörlerine doğru tekniği bilen ve gerçekleştirdiği uygulamalar ile deneyim kazanmış olan mezunlar yetiştirmek ve sektörde yer almalarını sağlamaktır.

Vizyon

2019 – 2024 yılları içeresinde 5 yıllık büyüme planımız çerçevesinde İstanbul ve Londra merkezlerinde global başarılar gerçekleştirmek.

Eğitim – Sektör projelerimiz kapsamında yılda ortalama 10 proje geliştirmek sektöre yüksek katmadeğer sağlamak.

Moda ve Güzellik profesyonel eğitim veren akademiler içinde "Türkiye Birincisi" , dünya genelinde de "İlk 5 Arasında" yer almayı hedefliyoruz.