Gelin Makyajı ve 2020-2021 Trendleri

Gelin Makyajı ve 2020-2021 Trendleri

Gündüz ve gece makyajında olduğu gibi gelin makyajında da kişinin yüzüne, doğru makyaj stilinin uygulanması önem taşır. Gelinliğin modeli, yüz tipi ve yaşanılan mevsim gelin makyajını etkileyen unsurlardır. Peki gelin makyajının püf noktaları neler?
 
Gelin makyajında cildin mat ve solgun görünmesi yerine daha canlı ve sağlıklı görünmesi ilk koşuldur. Bunun için fondöten içine birkaç damla aydınlatıcı ekleyerek daha ışıltılı bir görünüm yakalanabilmektedir.
 

Allık, gelin makyajında şeftali ve pembe tonlarında kullanılmalıdır, bu şekilde yanaklar daha doğal ve sade görünecektir.
 

 
Gelin makyajının en önemli adımlarından biri elmacık kemiklerinin üzerine sürülerek uygulanan highlighterdır. Cilt tonuna uygun bir highlighter seçmek çok önemlidir.
 

Gelin makyajında en önemli kısmı ile gözler oluşturmaktadır. Bu nedenle göz makyajında gözler daha belirgin hale getirilir.
 
2020-21 gelin makyajı trendinde sade ve parlak tonlardaki uygulamalar, taşlar ve simler ile birlikte retro gelin makyajı da popüler uygumaları oluşturuyor. Smokey eyes uygulamasının yoğun kullanıldığı retro makyajda altın tonları ön plana çıkıyor.
 
 
 


Kırmızı/Şarap Rengi Ruj
 
 
 

Renkli Farlar
 
 
 
 

 
Işıltılı Görünümler ve Yüz Aplikeleri
3D görünümlü makyaj modası, gelin makyajına da etki ediyor.
 


 

Bronz Gölgeler
 
 

Eyeliner
 
 
 
Ve tabi ki Doğal, Doğal, Doğal!
 

BAKIRKÖY0212 660 06 64

FORMU DOLDURUNSİZİ ARAYIP BİLGİ VERELİM